پروژه برج فدرال روسیه

خرید کوپلر استاندارد 0912 077 055 6
پروژه برج فدرال روسیه
پروژه برج فدرال روسیه

در این سری مقالات پروژه های بزرگی را که از وصله مکانیکی میلگرد ( کوپلر ) استفاده کرده اند را به شما معرفی خواهیم کرد. در مقاله دوم به معرفی برج فدرال روسیه خواهیم پرداخت ، باما همراه باشید.

طبقه ی بالای محل اجتماع فدرال روسیه برطبق قانون اساسی فدرال روسیه در سال ۱۹۹۳ است. هرکدام از ۸۵ نهاد روسیه – شامل ۲۲ جمهوری، ۴۶ منطقه، ۹ کریس، سه شهر فدرالی، چهار منطقه خودگردان okrugs، و یک ناحیه خودگردانoblast ، دو سناتور به مجلس می فرستند. مجموع اعضا ۱۷۰ نفر است.

مجلس جلسات خود را در ساختمان اصلی در خیابان بلشووا دمیتروکوا در شهر موسکو، ساختمان نمایندگان شوروی سابق (Gosstroy) ، با دفاتر بیشتر و اتاق های کمیته ها که در خیابان ناوی آربات قرار دارد، برگزار می کنند. دو خانه ی مجلس فدرال توسط مجلس دوما که در بخش دیگری از موسکو می باشد، به طور فیزیکی از هم جدا شده اند. جلسات در موسکو از ۲۵ ژانویه تا ۱۵ جولای و از ۱۶ سپتامبر تا ۳۱ دسامبر برگزار می گردند. این جلسات برای عموم آزاد است، اما اگر مجلس فدرال بخواهد می تواند محل برگزاری را تغییر دهد و یا جلسات بسته امنیتی برگزار شود.

برای جانشینی، رئیس مجلس فدرال سومین جایگاه برتر را، پس از رئیس جمهوری و نخست وزیری، دارد. در صورت ناتوانی رئیس جمهور و نخست وزیر، رئیس مجلس فدرال تبدیل به رئیس جمهور فعال فدرال روسیه می گردد.

در این پروژه بیش از ۱ میلیون قطعه کوپلر استاندارد در سایز های مختلف استفاده شده است.

مبنع : https://parskaveh.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باما تماس بگیرید 6 055 077 0912