دستگاه رزوه

ایجاد رزوه به روش رولینگ

ارسال سریع و مطمئن

ارسال سریع و مطمئن

ارسال به سراسر ایران در کمترین زمان ممکن به همراه ضمانت سلامت کالا

ضمانت بهترین کیفیت

ضمانت بهترین کیفیت

تضمین تایید آزمایش مقاومت مورد تایید صنعت ساختمان کشور

مورد تایید مهندسین

مورد تایید مهندسین

مورد تایید پیمانکاران برتر جمهوری اسلامی ایران

پشتیبانی و مشاوره رایگان

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ارائه مشاوره رایگان در زمینه اتصلات مکانیکی

دستگاه رزوه میلگرد آجدار از جمله مهمترین و متداول ترین تجهیزات مورد استفاده در پروژه های ساختمانی به ویژه پروژه های بتنی می باشد که در سالهای اخیر اهمیت استفاده از این دستگاه برای مهندسین ساختمانی قابل لمس و مشاهده بوده است. این دستگاه یکی از مقاوم ترین اتصالات میلگردها را انجام داده و با داشتن قابلیت های بسیاری در کیفیت مناسبی طراحی و ساخته می شود و در حال حاضر از پرتقاضاترین تجهیزات ساختمانی به شمار می رود.

دستگاه رزوه

امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری امروزه شاهد طراحی و ساخت دستگاه ها و سیستم های به روزی می باشیم که در زمینه های مختلفی مورد استفاده واقع می شوند. دستگاه رزوه یکی از رایج ترین و متداول ترین دستگاه هایی می باشد که در پروژه های عمرانی و ساختمانی بسیار مورد استفاده و بهره مندی قرار میگیرد و در نگرش سنتی به مهندسی ساختمان، کاربرد این دستگاه در اتصالات میلگرد حرف اول را می زند از این رو می توان گفت کاربرد این دستگاه در ساخت و ساز بسیار بوده و از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. در عصر امروزه به دلیل مشکلاتی که در وصله های پوششی مشاهده می شود فناوری هایی نظیر وصله های مکانیکی و جوش سر به سر میلگرد جای این نوع اتصالات را گرفته است. در کشورمان به مدت ۲۰ سال این نوع وصله های برای مهندسین ساخت و ساز شناخته شده و در طی این ۲۰ سال با بهره مندی از این اتصالات حجم وسیعی از پروژه های عمرانی کشور اجرا شده است. این دستگاه در حال حاضر یکی از مقاوم ترین و بهترین دستگاه هایی می باشد که برای اتصالات میلگرد مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به کیفیت بسیار عالی این دستگاه پیشرفت قابل توجهی را در اتصالات داخلی ساخت و سازهای کشور به دنبال داشته است.

"<yoastmark

مشخصات دستگاه رزوه

این دستگاه به منظور رزوه زنی میلگردهای ۱۶ تا ۴۰ سانتی در یک مرحله مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ای که عملیات رو تراشی میلگرد و ایجاد رزوه ( به روش رولینگ ) بر سطح میلگرد در یک سری اجرا می شود که این عملیات در مقایسه با دیگر دستگاه های داخلی موجود در بازار امری بسیار شگفت انگیز می باشد از این رو استفاده از این دستگاه روز به روز بسیار مورد توجه افراد واقع شده و مهندسین ساختمانی در پروژه های عمرانی برای اتصالات میلگردهای اجدار از این دستگاه بهره مند می شوند. سیستم رزوه زن در عمل روتراشی از چهار عدد تیغچه hss استفاده کرده و با به کمک کلگی رولینگ ۳ قرقره رزوه اجرا می شود. این دستگاه قابلیت رزوه میلگرد اجدار در سایزهای مختلف ۷، ۲۰ و ۳۰ سانتی متری را دارد و با کیفیت و کارایی مختلفی تولید و عرضه می شوند. تیغه های موجود در این دستگاه با توجه به نیاز قابل تنظیم بوده و امکان تعویض قرقره ها پس از فرسوده شدن آن وجود دارد. مخاطبانی که قصد خرید و تهیه این دستگاه را دارند در هنگام خرید باید به گارانتی و مشخصات محصول دقت داشته و در صورت مورد تایید بودن خرید نهایی خود را به ثبت برسانند.

"مشخصات

مزیت و ویژگی های دستگاه های رزوه

دستگاه های رزوه زن یکی از پیشرفته ترین تجهیزاتی می باشد که کاربرد بسیاری در پروژه های عمرانی داشته و استفاده از این دستگاه سبب تسریع در فعالیت های کارکنان شده و هم چنین کیفیت اتصالات میلگردها را افزایش می دهد. در حالت کلی می توان گفت مزیت های دستگاه سبب پرفروش بودن این محصول در سال های اخیر بوده است که از جمله ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • هزینه تعمیر و نگهداری پایین
  • داشتن عمر طولانی و ماندگاری بسیار
  • کاهش هزینه ها و افزایش سرعت ساخت و ساز
  • طراحی ساده، تعمیرات بسیار راحت در صورت نیاز به تعویض قطعات
  • امکان جایگزین کردن روش سنتی اورلپ با روش اتصال مکانیکی
  • کاربری آسان و کارایی بالا
  • سرعت بالای رزوه زنی میلگردها
  • فرآیند آسان دستگاه

 

"کیفیت

فروش سیستم رزوه میلگرد

فروش تجهیزات رزوه زن میلگرد اجدار در سال های اخیر با توجه به گسترش پروژه های عمرانی، افزایش یافته است از این کارخانه های تولیدی سعی بر آن دارند با تولید و ساخت انبوهی از این دستگاه در قابلیت های بسیار با کیفیت عالی نظر و توجه مشتریان و مخاطبان را به سوی خود جذب کنند. فرایند ساده طراحی این دستگاه که تنها یک اپراتور و یک دستگاه زنی را تشکیل می دهد از جمله ویژگی های مثبت طراحی این دستگاه می باشد.

 

نکات دانستنی درخصوص اهمیت دستگاه های رزوه میلگرد اجدار

با توجه به تمامی توضیحاتی که در بخش های قبلی ارائه کردیم اهمیت استفاده از این دستگاه در ساخت و ساز و پروژه های ساختمانی قابل لمس می باشد. عدم استفاده از این دستگاه علاوه بر این سرعت فعالیت ساخت و ساز را بسیار کاهش می دهد بلکه سبب اتصالات بی کیفیت و با کارایی پایین نیز می شود با در نظر گرفتن این موضوع می توان گفت برای اتصالات میلگردها استفاده از دستگاه رزوه میلگرد اجدار نقش بسیار بالایی را دارا می باشد.

دستگاه معرفی شده در سایت پارس کاوه از بهترین مدل های وارد شده به بازار ایران نیز میباشد که قابلیت رزوه زنی میلگرد A4 را نیز دارد ، نوع طراحی این دستگاه به استهلاک آن را به حداقل رسانده و توان تولید روزانه آن نیز نسبت به بقیه دستگاه های موجود بیشتر میباشد.

باما تماس بگیرید 6 055 077 0912